GYVO GARSO IR LIUDIJIMŲ VAKARAI


Marijos radijas kviečia į GYVO GARSO IR LIUDIJIMO VAKARĄ. Svečiuose Krikščionių ortodoksų Šventosios Paraskevės parapijos choras (vadovas – Andrej Jodko). Savo liudijimu vakare dalinsis Kovo 11-osios Akto signataras Arūnas Degutis.

Vakaras vyks liepos 31d. 20.00 val. Mažojoje Kauno Kristaus Prisikėlimo bažnyčioje (Aukštaičių g. 6), taip pat bus TIESIOGINĖ Marijos radijo transliacija.

Pasikeitimas rytinėje programoje


Malonūs klausytojai, Marijos radijo rytinėje programoje yra pasikeitimas: iki rugsėjo mėnesio 7:00 val. kviečiame klausytis laidos "Dievo Žodis", o Valandų liturgijos Rytmetinės maldos transliacija iš Seserų benediktinių vienuolyno Kaune 7:30 val.

Palaimintos vasaros su Marijos radiju!

Tiesioginė VAIZDO transliacija


Nuolat veikia TIESIOGINĖ VAIZDO IR GARSO TRANSLIACIJA iš Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės. Žiūrėti TIESIOGIAI

Naktinės Švč. Sakramento Adoracijos


Pirmaisiais mėnesių penktadieniais Marijos radijas TIESIOGIAI transliuoja naktinę Švč. Sakramento Adoraciją iš Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės. Transliacijos pradžia 22.00 val. Kviečiame įsijungti į bendrą maldą atvykstant į šventovę ar įsijungiant Marijos radiją. Žiūrėti VAIZDĄ

Specialiai klausytojams JAV


Be papildomo mokesčio. Minutės kaina pagal Jūsų įprastinį mokėjimo planą. Fiksuoto ryšio telefonas naudoja "long distance" įkainius.

09:00

Katechezė Tęsiama tema apie tai, kodėl aš tikiu ir kaip tikėjimas veikia, auga mano gyvenime. Trečioji laida. Prie Marijos radijo Telšių studijoje mikrofono Telšių kunigų seminarijos dėstytojas kanauninkas Vygintas Gudeliūnas.

Kviečiame savo auka paremti Marijos radijo misiją

Brangūs Marijos radijo bičiuliai! Kviečiame savo auka paremti Marijos radijo misiją. Kunigo direktoriaus kreipimasis: AUDIO

 • Laidos metu Anoniminių alkoholikų draugijos nariai dalijasi savo liudijimais ir patirtimi.
 • Apie Lietuvos Policijos darbą ir kapelionų indėlį keliant policijos autoritetą bei pasitikėjimą piliečių akyse, apie solidarumą, kai policijos dirbančiuosius paliečia rūpesčiai pasakoja Vilniaus policijos kapelionas kun. Aušvydas Belickas ir Lietuvos…
 • Ortodoksų Bažnyčios naujienas parengė Vilniaus Šv. kankinės Paraskevės cerkvės klebonas kun. Vitalijus Mockus, skaito Egidijus Stankevičius.
 • Ketvirtoji laida apie Eucharistiją. Baigiame aptarti svarbiausius Bažnyčios mokymo teiginius. Prie mikrofono kun. Gintaras Blužas OFS.
 • Šv. Morta.

 • * - nauji dažniai

  Alytuje 107.4MHz Anykščiuose 95.0MHz
  Biržuose * 98.2MHz Druskininkuose 107.6MHz
  Ignalinoje 99.0MHz Joniškyje * 94.8 MHz
  Jurbarke * 100.3MHz Kaune 95.7MHz
  Klaipėdoje 106.0MHz Laukuvoje 106.7MHz
  Marijampolėje * 91.4MHz Mažeikiuose 92.7MHz
  Nidoje 92.1MHz Panevėžyje 95.0MHz
  Raseiniuose 105.2MHz Rokiškyje * 105.8MHz
  Skuode 91.6MHz Šiauliuose 91.8MHz
  Šilutėje * 96.9MHz Tauragėje * 92.3MHz
  Telšiuose 101.1MHz Utenoje * 97.7MHz
  Varėnoje * 100.3MHz Vilniuje 93.1MHz
  Visagine 105.4MHz

  Parama Marijos Radijuj

  Intencijos, klausimai

  Savanorystė

  Marijos Radijas © 2011

  Autorius Artūras Damaševičius. 2011 m.