Apie savęs pažinimą laidoje kalbasi kunigas Arnoldas Valkauskas ir psichologas psichoterapeutas Julius Neverauskas. (2 laida)
Apie savęs pažinimą laidoje kalbasi kunigas Arnoldas Valkauskas ir psichologas psichoterapeutas Julius Neverauskas. (2 laida)
Tuščias lizdas. Kalbasi socialinių mokslų daktarė Nijolė Liobikienė ir Socialinio darbo mokslų magistrė Violeta Vitkauskienė.
Apie jaunimą kaime kalbasi adociacijos „Trinus“ vadovas Edvinas Vrubliauskas ir VŠĮ „Ne imti, bet duoti“ vadovas
Apie epilepsiją ir gailestingąją meilę kalba epilepsija sergančios mergaitės tėvai: Elvyra ir Remigijus ir Lietuvos Carito
Renkuosi sutarti su Dievu. Laidoje svečiuojasi ses. Dominyka Violeta Slepikaitė DP ir ses. Veronika Rasa
Kaip esame vieni kitiems reikalingi? Apie šeimų judėjimo Sutuoktinių susitikimai kunigus. Ką ir kaip jie veikia
Dvasinio įvaikinimo koordinatorė Jolanta Celiešienė svečiuojasi gausioje Aisvydo ir Janos šeimoje. Pokalbis apie šeimą ir
Gydytojos psichologės Ritos Kievišienės ir psichologės Sigitos Petrovės pokalbis apie nerimo mažinimą pasitelkiant penkis pojūčius.
Dievo Motinos komandos (DMK) nariai tęsia laidų ciklą pagal t. Kafarelio tekstus „Meilė yra kur kas daugiau nei
Kodėl reikia išsaugoti Kauno Krikščioniškuosius gimdymo namus? – dalinasi juose gimdžiusios mamos: Mantautė, Luka ir Gretė. Kalbina Gerda
Apie pokyčius laidoje kalbasi Geštalto terapijos praktikas Andrius Jarašius ir sveikatos psichologė, psichoterepeutė Rita Kievišienė.
Šių metų rugsėjo 25–27 dienomis Romoje bus švenčiama antroji Pasaulinė vaikų diena. Apie ją pasakoja
Laidoje apie penkias šv. Pranciškaus gavėnias pasakoja Popiežiškajame Šv. Bonaventūros universitete (Seraphicum) pranciškonizmą studijuojanti Jogilė Teresa Ramonaitė OFS. Rubrika „Pranciškus ir pasaulis“
Tiesioginė transliacija iš Marijos Radijo studijos Kaune.
Homiliją sako kun. Paulius Vaineikis OFM. Švento Rašto skaitinius skaito Vilius Kaminskas.
Marijos Radijas kasdien retransliuoja Vatikano radijo laidas, kurios apžvelgia Visuotinės Bažnyčios naujienas.
Evangelija pagal Matą 26, 14 - 27, 66. Homiliją sako vysk. Jonas Ivanauskas. Transliacija iš Kaišiadorių Kristaus Atsimainymo katedros.
Laidoje kun. teol. dr. Ramūno Norkaus katechezė tema: „Jei Dievo nėra – kam tada gavėnia?“
Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Kančia pagal Matą (Mt 26, 14 – 27, 66). Homiliją sako Telšių vyskupas Algirdas Jurevičius. Transliacija iš Telšių Šv. Antano
Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus Kančia pagal Matą (Mt 26, 14 – 27, 66). Homiliją sako kunigas Jonas Cikana. Transliacija iš Kybartų Eucharistinio Išganytojo