Informacija apie slapukus

Slapukai – tai nedideli tekstinės informacijos failai, kuriuos jūsų kompiuteryje išsaugo tinklalapis, kuriame lankotės. Slapukai suteikia Svetainei papildomų funkcijų ir padeda mums analizuoti jos naudojimą.

Yra kelių tipų slapukai:

  • Techniniai slapukai - palengvina vartotojo naršymą ir naudojimąsi įvairiomis Svetainės siūlomomis galimybėmis, identifikuojantys seansą, leidžiantys pasiekti tam tikras skiltis, formų pildymą, užtikrina saugumą.
  • Personalizavimo slapukai- leidžia vartotojams naudotis paslaugomis pagal jų pageidavimus (kalba, naršyklė, konfigūracija ir kt.).
  • Bendrinimo socialiniuose tinkluose slapukai - užtikrina bendrinimo socialiniuose tinkluose funkciją.
  • Analitiniai slapukai - leidžia anonimiškai analizuoti interneto vartotojų elgseną, įvertinti vartotojų aktyvumą, siekiant patobulinti svetaines.

Visa tai yra dėl mūsų paslaugų tobulinimo. Mes naudojame „Google Analytics“ rinkdami anoniminę statistinę informaciją, pvz. mūsų svetainės lankytojų skaičių, geografinę lokaciją ir kt.. „Google Analytics“ pridėtiems slapukams taikoma „Google Analytics“ privatumo politika. Jei norite, galite išjungti slapukus iš „Google Analytics“.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad slapukus taip pat galite įjungti arba išjungti valdydami naršyklės nustatymus.

Marijos radijas Lietuvoje

Pradžia

Pradžia

Marijos radijo istorija prasidėjo 1983 metais Italijoje. Tai buvo dviejų žmonių, kunigo Livio Fanzaga ir pasauliečio verslininko Emanuele Ferrario tandemas.

Jų iniciatyvos ir bendro darbo karštis davė stulbinančius rezultatus. Labai greitai iš parapijos radijo stoties ji tapo Italijos Marijos radiju.

Šių dviejų žmonių, kunigo Livio Fanzaga ir prezidento Emanuellio Ferrario, iniciatyva, tolygiai kūrėsi pasaulinė Marijos radijo šeima, kuriai dabar priklauso apie 80 šalių.


Lietuvoje

Lietuvoje

Lietuvoje Marijos radijas transliacijas pradėjo 2004 m. rugpjūčio 30 d. Kaune.

Po mėnesio buvo įjungti siųstuvai Klaipėdoje ir Šiauliuose. 2005 m. birželio 29 d. programa pradėta transliuoti Vilniaus mieste ir apylinkėje.

Šiuo metu Lietuvos Marijos radijas turi 26 dažnius.


MARIJOS RADIJAS įsikūrė naujoje studijoje!

MARIJOS RADIJAS įsikūrė naujoje studijoje!

Kauno senamiestyje, Vilniaus gatvėje, netoli šv. apaštalų Petro ir Povilo arkikatedros iškilo naujas Marijos radijo pastatas su koplyčia.

2022 m. gegužės 31 d. fiksuojama kaip simbolinė pastato atidarymo diena Tą dieną, per Švč. Mergelės Marijos Apsilankymo iškilmę, buvo iškilmingai konsekruotas naujos koplyčios altorius. Koplyčia visuomenei atverta visą dieną. Dienos metu išstatytas Švč. Sakramentas, vyksta adoracija.

Na, o studijų pastate įrengtos kelios tiesioginių transliacijų ir garso įrašų studijos, aprūpintos nauja aparatūra. Taip pat ir administracinės patalpos, nedidelė konferencijų salė.

Statybų darbai prasidėjo 2017 m. vasaros pabaigoje. Šiluvos atlaidų metu Kauno arkivyskupas Lionginas Virbalas pašventino kapsulę, kurioje ateinančioms kartoms paliekama žinia apie šio pastato svarbą ir sumanymo įgyvendinimo pradžią.

Architektūriniais sprendimais siekiama kalbėti šio laikmečio kalba, nes pastatas nors ir senamiestyje, bet statomas XXI a. Todėl vengta imitacijų.

Pagrindinis fasado akcentas – stiklo vitrinos, kurios koncentruoja praeivio žvilgsnį į pastato viduje vykstančius procesus – studijų, operatorinių darbą. Norisi būti atviriems, matomiems, girdimiems, užmegzti kontaktą tiek su esamu, tiek su būsimu klausytoju.

Pastato architektas – Aurimas Ramanauskas (E. Miliūno studija).

Dėkojame Jums! Visa tai įgyvendinta tik Jūsų aukų ir maldų dėka!


Pasaulinė Marijos radijo šeima

Pasaulinė Marijos radijo šeima

Nuo 2005 metų Lietuvos Marijos radijas taip pat yra tarptautinės Marijos radijo asociacijos (World Family of Radio Maria) narys.

Tuomet, apie vienerius metus, Lietuvos Marijos radiją rėmė aukotojai iš Italijos. Jų lėšomis buvo įsigyta įranga, atsiskaityta už dažnius, padengtos kitos susijusios išlaidos.

Viso pasaulio Marijos radijo veikla išlaikoma klausytojų ir kitų privačių rėmėjų aukomis, ir šiuo požiūriu Marijos radijas yra unikalus.

Mūsų draugai

KPJT11
Pal. Teofilius Logo Auksinis 200x200
2018 Lietuvos Globejos Metai Plakatas
Plk Square 180x180
Artuma
berrnardinai.lt
1biblija Sm 180x180
Gyvenimo ir tikėjimo institutas
Gailestingumas.com
Katalikų pasaulio leidiniai
Katekizmaslt 180x180
Klausk kunigo
Magnificat
Mazoji Studija 180x180
Pakūta
Šeimos centras
Šv. Jono bendruomenė
Katalikai180x180 2
Vitaconsecrata 180x180
Vatikano radijas
Ekumeninė sielovados bendruomenė
Kauno arkivyskupija
XXI amžius
Šiluva