Išėjimo knygos 7 skyrių komentuoja doc. dr. Paulius Čerka ir dr. Laurynas Jacevičius.
Dvasinės sveikatos reikšmė ir paieškos ligoje. Pokalbis su broliais pranciškonais : Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos MBO provincijolu br. Evaldu Daruliu ir br. Algirdu Malakauskiu, šiuo metu tarnaujančiu Kennebunke JAV. Laidą veda Klaipėdos Šv. Pranciškaus onkologijos centro vadovė Aldona Kerpytė.
Kokiomis sudėtingomis politinėmis ir kultūrinėmis sąlygomis teko veikti pal. Jurgiui Matulaičiui pasakoja istorikas prof.dr. Arūnas Streikus. Kalbina Mantas Kudirka.
Marijos radijo eteryje kasdien keletą kartų dienoje skaitomi dienos liturginiai Šv. Rašto skaitiniai ir sakoma kunigo homilija.
Marijos Radijas kasdien retransliuoja Vatikano radijo laidas, kurios apžvelgia Visuotinės Bažnyčios naujienas.
Ateitininkas Arnas Jasinskas su Ernesta Rakauskiene ir studentu Jonu Lapuku kalbasi apie studijų ir tarnysčių derinimą. Jauni žmonės dalinasi savo patirtimis ir privalumais tarnaujant Bažnyčioje esant studentu ir siekiant profesinio tobulėjimo.
Dievo Motinos komandos (DMK) nariai tęsia laidų ciklą pagal t. Kafarelio tekstus „Meilė yra kur kas daugiau nei meilė.“ Šioje laidoje kalbama apie Santuokinę bendrystę. Laidą veda Gita ir Mindaugas Jakučioniai. Svečiuojasi Gabrielė ir Karolis Macežinskai iš Alytaus DMK.
Evangelija pagal Joną 3, 7-15. Homiliją sako kun. Valdas Girdžiušas. Transliacija iš Vilniaus Šv. Kryžiaus Atradimo (Kalvarijų) bažnyčios.
Dievo Motinos komandos (DMK) nariai tęsia laidų ciklą pagal t. Kafarelio tekstus „Meilė yra kur kas daugiau nei
Kaip šiuolaikinėje visuomenėje preke yra paverstas moters kūnas ir kokias pasekmes tai turi vyrų ir moterų
Apie žmogaus santykį su kitu žmogumi ir žmogaus santykį su kūnu kalbasi taisyklingos kūno biomechanikos
Vilties ir maldos galia - ankstukės Bernardinos istorija. Liudija Sandra ir Raimondas. Laidą veda Lietuvos šeimos
Išėjimo knygos 7 skyrių komentuoja doc. dr. Paulius Čerka ir dr. Laurynas Jacevičius.
Marijos radijo eteryje kasdien keletą kartų dienoje skaitomi dienos liturginiai Šv. Rašto skaitiniai ir sakoma
Homiliją sako kun. Nerijus Pipiras. Švento Rašto skaitinius skaito Vilius Kaminskas.
Homiliją sako kun. Rimgaudas Šiūlys. Švento Rašto skaitinius skaito Vilius Kaminskas.
Kaišiadorių vyskupas Jonas Ivanauskas tęsia laidų ciklą skirtą Atgailos sakramentui. (28 laida)
Apie pal. Teofilių Matulionį kalba kun. Marius Talutis ir arkivyskupo giminaitis Teofilius Pilka. Laidą veda Kaišiadorių vyskupijos
Laidoje apie penkias šv. Pranciškaus gavėnias pasakoja Popiežiškajame Šv. Bonaventūros universitete (Seraphicum) pranciškonizmą studijuojanti Jogilė Teresa Ramonaitė
Laidoje kun. teol. dr. Ramūno Norkaus katechezė tema: „Jei Dievo nėra – kam tada gavėnia?“
Ateitininkas Arnas Jasinskas su Ernesta Rakauskiene ir studentu Jonu Lapuku kalbasi apie studijų ir tarnysčių
Apie moteriškumą. Ką reiškia būti ne super moterimi, o tikra moterimi? Kokius moteriškumo pavyzdžius matome Šventajame Rašte ir
Apie ateitininkų veikimo metodus kalba Ateitininkų federacijos generalinis sekretorius, studentas ateitininkas Ignas Kriaučiūnas.
Apie gėdą. Kada gėdos jausmas yra teigiamas, o kada nuodėmingas? Ką apie gėdą skaitome Šventajame
Dvasinės sveikatos reikšmė ir paieškos ligoje. Pokalbis su broliais pranciškonais : Lietuvos Šv. Kazimiero provincijos MBO provincijolu br. Evaldu Daruliu ir br. Algirdu Malakauskiu, šiuo metu tarnaujančiu Kennebunke JAV. Laidą veda
Šiais metais Kauno arkivyskupija švenčia 100 metų įsteigimo jubiliejų. Apie asmenybes kūrusias Kauno arkivyskupiją pasakoja kun. dr. Nerijus Pipiras. Šioje laidoje pasakojimas apie pirmąjį Kauno arkivyskupą Joną Skvirecką. Kalbina Nomeda Jonaitienė.
Nuo moksleivio iki klinikos vadovo. Laidoje dalyvauja mylintis tėtis, gydytojas, akušeris ginekologas, LSMU Akušerijos klinikos vadovas profesorius Mindaugas Kliučinskas. Laidą veda Lietuvos sveikatos mokslų universiteto Medicinos fakulteto dekanas prof. Andrius Macas.
Laidoje liudija „Anoniminių alkoholikų“ (AA) draugijos nariai. Laidą veda AA narys Romas.
Kokiomis sudėtingomis politinėmis ir kultūrinėmis sąlygomis teko veikti pal. Jurgiui Matulaičiui pasakoja istorikas prof.dr. Arūnas
Vilniaus universiteto Fizikos fakulteto mokslininkas dr. Kazimieras Černis, daugiausia asteroidų ir kometų atradęs Lietuvos astronomas,
Apie Švč. Sakramento garbinimą, Dievo garbinimą ir adoraciją kalba Šiluvos piligrimų centro vadovė Silvija Čižaitė-Rudokienė ir
Apie jurginių šventimą Palangoje kalbasi Loreta Sungailienė ir Gražina Kadžytė.
Marijos Radijas kasdien retransliuoja Vatikano radijo laidas, kurios apžvelgia Visuotinės Bažnyčios naujienas.
Marijos Radijas kasdien retransliuoja Vatikano radijo laidas, kurios apžvelgia Visuotinės Bažnyčios naujienas.
Marijos Radijas kasdien retransliuoja Vatikano radijo laidas, kurios apžvelgia Visuotinės Bažnyčios naujienas.
Marijos Radijas kasdien retransliuoja Vatikano radijo laidas, kurios apžvelgia Visuotinės Bažnyčios naujienas.