Laidoje, skirtoje autizmo spektro ligomis sergantiesiems ir jų artimiesiems, dalyvauja Lietuvos autizmo asociacojos „Lietaus vaikai“ valdybos narė ir žurnalo „Lietaus vaikai“ redaktorė Barbora Suisse ir Lietuvos Šeimos centro vadovė Vijoleta Vitkauskienė. https://asociacija.lietausvaikai.lt/zurnalas/4-numeris/gina-davies-padovanokite-sau-kaledas-be-streso
Ką daryti?
Naujausios laidos transliacijos
-
29:37
Ką daryti?
Lietuvos nacionalionio dailės muziejaus vedėjo dr. Gedimino Mikelaičio pranešimas “ Kun. Vytauto Bagdonavičiaus krikščioniškos socialinės minties punktyras“. Įrašas iš mokslinės konferencijos „Katalikiškas socialinis mokymas Lietuvoje: istorija ir aktualumas šiandien“.31:38Ką daryti?
VDU sociologo dr. Dainiaus Genio pranešimas „Tikėjimo perdavimas šeimoje: nūdienos iššūkiai, veikiančios taktikos ir ryškėjančios pasekmės“. įrašas iš Nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje vykusios mokslinės konferencijos „Katalikiškas socialinis mokymas Lietuvoje: istorija ir aktualumas šiandien“.33:05Ką daryti?
Vilniaus universiteto doktoranto Lauryno Peluričio pranešimas „Organiškoji valstybė ir pilnutinė demokratija: ištakos, tęstinumas ir skirtumai “. Įrašas iš mokslinės konferencijos „Katalikiškas socialinis mokymas Lietuvoje: istorija ir aktualumas šiandien.“35:50Ką daryti?
Įrašas iš mokslinės konferencijos „Katalikiškas socialinis mokymas Lietuvoje: istorija ir aktualumas šiandien.“ Doc. dr. Algimanto Jankausko pranešimas: Pranas Dielininkaitis: 1936 m. generacijos valstybininkas.40:04Ką daryti?
Įrašas iš prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje vykusios konferencijos „Pasaulio lietuvių akademinė parama atgimstančiai Lietuvai“. Dr. Daivos Dapkutės pranešimas „Padėkite mums pasivyti šiuos laikus“: keletas (ne)užmirštų VDU istorijos puslapių“ ir sesers Daivos Kuzmickaitės pranešimas „Išeivijos indėlis socialinio darbo kultūros ir profesinių studijų puoselėjimui…Susiję transliacijos
33:13Kas rūpi jauniems
Kauno arkivyskupijos Pašaukimų sielovados komandos narės Eleonora ir Greta kalbina VDU KTF dekaną diakoną Beną
29:37Ką daryti?
Lietuvos nacionalionio dailės muziejaus vedėjo dr. Gedimino Mikelaičio pranešimas “ Kun. Vytauto Bagdonavičiaus krikščioniškos socialinės minties
35:23Kas rūpi jauniems
Pašaukimų sielovados komandos narės Greta ir Eleonora kalbina daktarę Bronę Gudaitytę.
31:38Ką daryti?
VDU sociologo dr. Dainiaus Genio pranešimas „Tikėjimo perdavimas šeimoje: nūdienos iššūkiai, veikiančios taktikos ir ryškėjančios pasekmės“.
41:55Kas rūpi jauniems
Tikybos mokytojos Marija Kaunietienė ir Gintarė Litvaitienė pasakoja apie nuotykius ruošiant vaikus sakramentams. Pašnekoves kalbina
33:05Ką daryti?
Vilniaus universiteto doktoranto Lauryno Peluričio pranešimas „Organiškoji valstybė ir pilnutinė demokratija: ištakos, tęstinumas ir skirtumai “. Įrašas iš
24:24Kas rūpi jauniems
Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro nariai Justinas Visickas ir teisėtvarkos pareigūnas Dalius Mackela kalba apie tai,
35:50Ką daryti?
Įrašas iš mokslinės konferencijos „Katalikiškas socialinis mokymas Lietuvoje: istorija ir aktualumas šiandien.“ Doc. dr. Algimanto
40:02Kas rūpi jauniems
Įrašas iš Kauno arkivyskupijos Jaunimo centro rengiamų pokalbių vakarų. Kristinos Lašienės liudijimas.
40:04Ką daryti?
Įrašas iš prezidento Valdo Adamkaus bibliotekoje vykusios konferencijos „Pasaulio lietuvių akademinė parama atgimstančiai Lietuvai“. Dr. Daivos
Naujausios
-
49:17
Jo žaizdomis išgydyti
„Gydantis Gailestingumas”. Kalba Kauno arkivyskupijos egzorcistas kun. Vytenis Vaškelis.
-
40:50
Gyvybės medis
Gydytojo psichiatro, Tarptautinio teologijos instituto Trumau (Austrija) profesoriaus Gintauto Vaitoškos paskaita apie vyriškumo krizę.
-
36:04
Tikėjimo vartai
Ar galime pasitikėti Biblija, jeigu joje yra tiek prieštaravimų? Kunigo Sigito Jurkšto ir doc. dr. Pauliaus Čerkos pokalbis šia tema. Tęsinys.
-
15:15
Šv. Mišios
Evangelija pagal Matą 17, 22 - 27. Homiliją sako kunigas Povilas Narijauskas. Transliacija iš Vilniaus Dievo Gailestingumo šventovės.
-
24:54
Dvasinė ekologija
Dr. Bronės Gudaitytės mokymas „Gyvenimo prasmė per dvasios beturtystę“.
-
20:21
Katechezė
Rugpjūčio 8 dieną Bažnyčia mini šventąjį Dominyką, kunigą. Popiežiaus Benedikto XVI katechezę apie šį šventąjį skaito Mindaugas Zimkus.
-
39:40
Aktualijos
Marija Kuraitienė pasakoja apie „Kanos“ šeimų bendruomenės stovyklą.
-
8:16
Dievo žodis
Šventojo Rašto skaitinius skaito Vilius Kaminskas. Homiliją sako kun. Algirdas Toliatas.
- 1