Trečioji valanda yra Mūsų Viešpaties Jėzaus Kristaus mirties už visų mūsų nuodėmes valanda. Marijos radijas kasdien 15:00 ir 3:00 kviečia melstis drauge kalbant Dievo Gailestingumo vainikėlį ir litaniją bei pasiklausyti ištraukų iš šv. Faustinos dienoraščio. 15:00 malda transliuojama iš Dievo Gailestingumo šventovės Vilniuje, kur saugomas ir gerbiamas Gailestingojo Jėzaus paveikslas, nutapytas pagal šv. Faustinos regėjimus.
Susiję transliacijos
Šv. Mišios
Evangelija pagal Joną 19, 25-27. Homiliją sako Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas. Transliacija iš Vilniaus
Šv. Mišios
Evangelija pagal Joną 19, 25 - 27. Homiliją sako kunigas Gediminas Jankūnas. Transliacija iš Vilniaus Šv. Teresės
Šv. Mišios
Evangelija pagal Joną 19, 25 - 27. Homiliją sako Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas.Transliacija iš Vilniaus Šv.
Šv. Mišios
Evangelija pagal Joną 19, 25-27. Homiliją sako kunigas Liutauras Vilėniškis.Transliacija iš Vilniaus Šv. Teresės bažnyčios.
Šv. Mišios
Evangelija pagal Joną 19, 25 - 27. Homiliją sako kunigas Martynas Povylaitis. Transliacija iš Vilniaus Šv. Teresės
Šv. Mišios
Evangelija pagal Luką 1, 26–38. Homiliją sako kunigas Kęstutis Smilgevičius.Transliacija iš Vilniaus Šv. Teresės bažnyčios.
Naujausios
-
38:45
Pašaukimo džiaugsmas
Apie pašaukimo džiaugsmą siekiant aktorystės meistriškumo ir talento laidoje savo gyvenimo patirtimi dalinasi du aktoriai: Eimutis Kvosčiauskas ir Juozas Gaižauskas.
-
40:21
Knygų lentynoje
Laidoje svečiuojasi Vilniaus arkivyskupas metropolitas Gintaras Grušas. Pristatoma Paul Thigpen knyga „Metai su šventaisiais. Kasdienės meditacijos“. Laidą veda Vytauto Didžiojo
-
34:45
Aktualieji Bažnytinės teisės klausimai
Laidą veda kun. Virginijus Veprauskas.
-
2:31
Krikščioniškos spaudos apžvalga
Laikraščio „XXI amžius“ apžvalga.
-
22:44
Šv. Mišios
Evangelija pagal Luką 19, 41-44. Homiliją sako kun. Vaidotas Labašauskas. Transliacija iš Prienų Kristaus Apsireiškimo bažnyčios.
-
34:39
Katechezė
Lapkričio 20 d. Bažnyčia mini vienuolį, šv. Rapolą Kalinauską. Apie jį pasakoja kun. Vidas Labanauskas OCD.
-
44:43
Aktualijos
Apie programą „Skubėkime daryti gera drauge su seserimi Nijole Sadūnaite“ Gediminas Zelvaras kalbina šios iškilios amžinos atminties vienuolės disidentės
-
11:20
Dievo Žodis
Šventojo Rašto skaitinius skaito Tomas Langvinis. Homiliją sako kun. Andrius Vaitkevičius.
- 1






















