Informacija apie slapukus

Slapukai – tai nedideli tekstinės informacijos failai, kuriuos jūsų kompiuteryje išsaugo tinklalapis, kuriame lankotės. Slapukai suteikia Svetainei papildomų funkcijų ir padeda mums analizuoti jos naudojimą.

Yra kelių tipų slapukai:

 • Techniniai slapukai - palengvina vartotojo naršymą ir naudojimąsi įvairiomis Svetainės siūlomomis galimybėmis, identifikuojantys seansą, leidžiantys pasiekti tam tikras skiltis, formų pildymą, užtikrina saugumą.
 • Personalizavimo slapukai- leidžia vartotojams naudotis paslaugomis pagal jų pageidavimus (kalba, naršyklė, konfigūracija ir kt.).
 • Bendrinimo socialiniuose tinkluose slapukai - užtikrina bendrinimo socialiniuose tinkluose funkciją.
 • Analitiniai slapukai - leidžia anonimiškai analizuoti interneto vartotojų elgseną, įvertinti vartotojų aktyvumą, siekiant patobulinti svetaines.

Visa tai yra dėl mūsų paslaugų tobulinimo. Mes naudojame „Google Analytics“ rinkdami anoniminę statistinę informaciją, pvz. mūsų svetainės lankytojų skaičių, geografinę lokaciją ir kt.. „Google Analytics“ pridėtiems slapukams taikoma „Google Analytics“ privatumo politika. Jei norite, galite išjungti slapukus iš „Google Analytics“.

Tačiau atkreipkite dėmesį, kad slapukus taip pat galite įjungti arba išjungti valdydami naršyklės nustatymus.

Prašome paskirti 1,2% GPM Marijos radijui

Vienas paprasčiausių ir papildomų išlaidų nereikalaujančių būdų paremti radiją – skirti jos veiklai dalį (iki 1,2 proc.) per mokestinį laikotarpį (t.y. 2022 metus) jau sumokėto pajamų mokesčio. Tiesa, tai atlikti gali tik dirbantys ir pajamas gaunantys asmenys.

 • Nuo 2022-01-01 skiriant pajamų mokesčio dalį, priimamas ir nagrinėjamas tik elektroniniu būdu per elektroninio deklaravimo sistemą (EDS) pateiktas prašymas. Prašymas užpildomas ir pateikiamas programinės priemonės – vedlio pagalba.
 • Tai tikrai nesudėtinga sistema. Prie EDS prisijungsite internetinės bankininkystės pagalba.
 • Veiksmų seka, įėjus į savo asmeninės internetinės bankininkystės paskyrą, būtų tokia:
 • Menu ieškoti „Kitos paslaugos“ -> e. paslaugos -> VMI e. paslaugos -> EDS -> Deklaravimas -> Pildyti formą -> Dažniausiai pildomos formos -> prašymas skirti paramą -> FR0512 v.5
 • Jums tereikės atsakyti į keletą klausimų. Jeigu paramą skirsite Marijos radijui, tai reikės žinoti įmonės kodą – 136001742.
 • Neturintiems prieigos prie internetinės bankininkystės reikėtų kreiptis į VMI pasiteirauti apie kitas jums priimtinas galimybes pateikti prašymą.
 • Prašymas pateikiamas užpildant formą FR0512 versija 05. Būtina pateikti iki gegužės 1 d.
 • Gyventojai, turintys pareigą (tikrai ne visi) deklaruoti metines pajamas, tai padaryti turi taip pat iki 2023 m. gegužės 1 d. Laiku nepateikus šios deklaracijos nebus užskaitytas ir prašymas 1,2% paskyrimui.

Jei pildant kiltų neaiškumų ar turėsite kitų klausimų skambinkite tel.nr. +370 683 22404 arba rašykite el. laišką adresu Šis el. pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, kad peržiūrėti jį.

Mūsų draugai

KPJT11
Pal. Teofilius Logo Auksinis 200x200
2018 Lietuvos Globejos Metai Plakatas
Plk Square 180x180
Artuma
berrnardinai.lt
1biblija Sm 180x180
Gyvenimo ir tikėjimo institutas
Gailestingumas.com
Katalikų pasaulio leidiniai
Katekizmaslt 180x180
Klausk kunigo
Magnificat
Mazoji Studija 180x180
Pakūta
Šeimos centras
Šv. Jono bendruomenė
Katalikai180x180 2
Vitaconsecrata 180x180
Vatikano radijas
Ekumeninė sielovados bendruomenė
Kauno arkivyskupija
XXI amžius
Šiluva